Trvalé tetování

Ornamenty, písmo, obrázky….cena tetování se určí až po přesném požadavku klienta, nákres s velikostí je třeba zaslat na email studioiw@seznam.cz , popsat velikost, místo kde budeme tetovat a barvy tetování. Poté pošlu cenu.

Korekce je v ceně tetování  a je vhodná po 1-3 měsících.

Po výkonu:
Nechat překryté sterilní gázou
Mazat krémem po tetování
Mechanicky nedráždit
1 měsíc dlouhodobě nepotápět
1 měsíc neopalovat v soláriu ani na slunci

Kontraindikace při tetování
Tetování je činnost, která porušuje integritu lidské kůže, proniká pod pokožku, způsobuje lehké krvácení a přímo do organizmu vpravuje cizorodé látky (barviva), které v určitých případech mohou způsobit i vážnější komplikace. Tetování lze provést pouze na absolutně zdravou pokožku bez jakýchkoliv chorobných příznaků. Je samozřejmé, že tetování nemohou podstoupit lidé, kteří trpí určitými nemocemi.

HIV, hepatitida, poruchy krvetvorby, onkologická onemocnění, těhotenství, alkoholici, lidé závislí na omamných látkách, epileptici, nezletilí, alergici na těžké kovy, onemocnění kůže, sklon ke koloidním  jizvám…

Možná rizika: při nedodržení kontraindikací alergie, kožní problémy, rozpití barvy, jizvy…

Při tetování klient podepisuje zákaznickou kartu, že se seznámil i kontraindikacemi tetování a že byl poučen o péči o tetování, že nezatajil a je mu znám jeho zdravotní stav.